درباره ما

شرکت کشتی طلایی، یکی از پیشروترین شرکت‌ های سازنده دستگاه ‌های شهربازی در ایران است که با تولید محصولات باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از برندهای برتر در این صنعت تثبیت کند. این شرکت با توجه به ظرفیت ‌های بالای خود، در نظر دارد فعالیت ‌های خود را در زمینه‌ های مختلف تولید دستگاه های گوناگون شهربازی، گسترش دهد.

کشتی طلایی همچنین قصد دارد محصولات خود را به کشورهای بیشتری صادر نماید و حضور خود را در بازارهای جهانی پررنگ تر کند. شرکت BRAND FINANCE که یک مجموعه مشاور مالی معتبر است فهرست ۱۰ برند غول صنعتی شهربازی دنیا در سال ۲۰۱۹ را منتشر کرد. معیارهای این شرکت برای این رتبه بندی کیفیت محصول و تعداد فروش دستگاه و رضایت مندی خریداران  و گرفتن تاییدیه های استاندارد بین الملی  در سطح دنیا است.

نکته قابل توجه آنجاست که  کارخانه کشتی طلایی در سال ۲۰۱۹ توانست رتبه اول در آسیا را که سال قبل متعلق به یک شرکت ایتالیایی بنام  Zamperla  بود  را از آن خود کند. کارخانه کشتی طلائی بزرگترین و مشهورترین سازنده دستگاه شهربازی در خاورمیانه از سال ۱۳۷۰ سابقه در راستای ساخت و فروش دستگاه های شهربازی , و سازنده لوازم شهربازی و  تولید تجهیزات شهربازی در سراسر كشور می باشد.

قویترین سازنده تجهیزات شهربازی ایران کارخانه کشتی طلایی میباشد. این کارخانه با در اختیار داشتن بزرگترین طراحان کشور و بروز نمودن  استاندارد شهربازی اقدام به  ساخت تجهیزات شهربازی و تولید لوازم شهربازی و جديدترين دستگاه های شهربازی روز دنیا نموده است.

کارخانه کشتی طلائی با مدیریت محمدحسین عموئی افتخار دارد که به عنوان معتبرترین و بزرگترین صادركننده ايرانی در صنعت ساخت دستگاه های استاندارد شهربازی با سابقه صادرات به كشورهای (باکو، امارات، افغانستان، عراق، قطر، آذربايجان، ترکیه و افريقا) فعال می باشد.

این شرکت تولید کننده دستگاه شهربازی در ضمینه تولید دستگاه شهربازی و ساخت وسایل شهربازی چندین تقدیر نامه بین المللی از کشورهای مختلفی از جمله ترکیه و آذربایجان بابت تولید وسایل شهربازی و ماشین الات شهربازی دریافت کرده است. جهت كسب اطلاعات بيشتر با دفتر مركزی تماس حاصل فرماييد و يا به وب سايت ما مراجعه نماييد.